menusearch
mamasen.ir

دکتر مجید انصاری مطرح کرد:

جستجو
سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ | ۳:۲۴:۱۷
۱۴۰۲/۸/۱۵ دوشنبه
(0)
(0)
دکتر مجید انصاری مطرح کرد:
دکتر مجید انصاری مطرح کرد:

مجید انصاری جنایات رژیم غاصب صهیونیستی را محکوم کرد

مجید انصاری نماینده اظهار کرد: با توجه به فضای کنونی در خاورمیانه و جنگ به وجود آمده به ساختار رژیم غاصب صهیونیستی خلل بزرگی وارد شده که قابل‌ترمیم نیست. جنایات و کودک کشی‌های این رژیم پوشالی نمی‌تواند ضعف‌های آن را جبران کند.

وی افزود: اکنون دنیا شاهد ناتوانی آمریکا در رفع بحران‌های منطقه‌ای بوده و شاهد کمرنگ‌تر شدن حضور آمریکا در بحران‌های منطقه هستیم. امیدواریم روز‌های آینده دادخواهی و حق‌خواهی مردم غزه به‌گونه‌ای باشد که شاهد اضمحلال این نگاه مستکبرانه، ظلم و ستم رژیم جعلی باشیم. دولت و ملت ایران اسلامی همراهی و همگامی خود را با ملت فلسطین اعلام می‌کنند تا به‌زودی نصرت و فتح الهی شامل مجاهدان راه حق و جوانان فلسطینی شود و این خیانت رژیم پلید صهیونیستی به اثبات برسد.

نماینده شهرستان‌های ممسنی و رستم در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: نقش استادان دانشگاه‌ در جامعه محرز است، جایگاه خاصی دارد و باید در همه حال از توانمندی آنان در راستای پیشبرد اهداف دانشگاه استفاده مطلوب کرد.

انصاری نقش استادان دانشگاه را به‌عنوان عقلای جامعه نقشی تعیین‌کننده و سرنوشت‌ساز بیان کرد و ادامه داد: تأثیری که استادان دانشگاه‌ بر نسل آتی و دانشجویان می‌گذارند غیرقابل انکار است و امیدواریم که آنها بتوانند از مسئولیتی که خداوند در اختیارشان گذاشته در راستای پیشبرد اهداف و آرمان‌های نظام مقدس اسلامی استفاده کنند.