menusearch
mamasen.ir

جزئیات آزمون استخدامی آموزش و پرورش

جستجو
سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ | ۱:۴۳:۱
۱۴۰۲/۱۰/۱۰ یکشنبه
(0)
(0)
جزئیات آزمون استخدامی آموزش و پرورش
جزئیات آزمون استخدامی آموزش و پرورش

آزمون استخدام آموزش و پرورش در اسفند ۱۴۰۲ برای جذب ۷۲ هزار دبیر، آموزگار، مشاور، دبیر تربیت بدنی و مربی امور تربیتی

شناسنامه قانون- وزارت آموزش و پرورش اسفند امسال با برگزاری آزمون جدید استخدامی به جذب ۷۲ هزار معلم، مربی بهداشت، مشاور، مربی پرورشی و امور تربیتی و تربیت بدنی برای مدارس اقدام می‌کند.

به گزارش شناسنامه قانون، وزارت آموزش و پرورش اسفند امسال برای جذب ۷۰ هزار معلم در مدارس کشور مجدد آزمون استخدامی برگزار خواهد کرد. در این آزمون استخدامی علاوه بر جذب معلم، تعداد قابل توجهی مربی امور تربیتی، مشاور، مربی تربیت بدنی و مراقب سلامت استخدام می‌شوند.

به گفته علی فرهادی؛ معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش، ۷۲ هزار معلم، مشاور و مربی پرورشی از طریق آزمون استخدامی اسفند امسال جذب خواهند شد و فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های کشور در رشته‌های مرتبط با حداقل مدرک کارشناسی می‌توانند در این آزمون شرکت کنند.

وی با اشاره به اینکه افراد پذیرفته شده از مهر سال آینده تدریس در کلاس درس را آغاز خواهند کرد، افزود: ۱۹۱۰۰ نفر مشاور، مربی امور تربیتی، مربی بهداشت و معلم تربیت بدنی و ۵۳ هزار دبیر و آموزگار استخدام خواهند شد.

به گفته فرهادی، آموزشیاران نهضت سوادآموزی و معلمان خرید خدمات برای استخدام در وزارت آموزش و پرورش، آزمون استخدام آموزش و پرورش در اسفند ۱۴۰۲ شرکت کنند، چون امتیازاتی برای آن‌ها در نظر گرفته شده است. همچنین سال‌های تدریس در مدارس به حداکثر سن آن‌ها اضافه خواهد شد.

او پیش از این هم گفته بود: به‌زودی تمام مدارس شبانه‌روزی و سمپاد (استعداد‌های درخشان) به مربی امور تربیتی، مشاور، مربی تربیت‌بدنی و سلامت مجهز خواهند شد.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر