menusearch
mamasen.ir

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان فارس:

جستجو
سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ | ۳:۳۸:۱۷
۱۴۰۲/۱۲/۲۳ چهارشنبه
(0)
(0)
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان فارس:
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان فارس:

حسین درویشی گفت: همزمان با فرارسیدن نوروز ۱۴۰۳ طرح ملی خدمات نوروزی هلال احمر فارس از ۲۴ اسفندماه ۱۴۰۲ تا ۱۴ فروردین‌ماه ۱۴۰۳ با استقرار ایستگاه‌ها و پست‌های فعال امداد و نجات و بشردوستانه در ۱۳۴ نقطه از استان به مردم خدمت‌رسانی می‌کنند.

وی با اشاره به فعالیت ۴۹۳۵ نفر روز در این طرح افزود: ۹۱ پایگاه و پست امداد جاده‌ای، امداد کوهستان، کشیک شعبه، امداد هوایی، سگ‌های تجسس، واکنش سریع و مرکز فرماندهی عملیات در استان فعالیت ویژه خواهند داشت.

درویشی به افزایش ۵۸ درصد توان عملیاتی هلال احمر در نوروز ۱۴۰۳ اشاره کرد و گفت: ۲۶۳ دستگاه خودروی عملیاتی شاسی بلند، آمبولانس و کمک‌دار در این طرح فعالیت داشته و همه نیروهای عملیاتی هلال احمر استان در حالت آماده باش هستند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر فارس افزود: ۲۳ پایگاه در مبادی ورودی استان و برخی از شهرستان‌ها، راهنمای مسافرین نوروزی خواهند بود که در این پست‌ها خدماتی نظیر فضای دوستدار کودک، اجرای طرح ملی بهبود رفتارهای ترافیکی (توصیه‌های ایمنی و پیشگیری به رانندگان)، خیمه‌های نماز و آموزش‌های کوتاه امدادی مورد نیاز ارائه می‌شود.

درویشی ادامه داد: جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای تأمین بسته‌های غذایی عید نوروز و ماه مبارک رمضان با شماره‌گیری *۱۱۲*۳# و واریز به حساب ۶۳۶۷ _۹۵۷۰_۸۳۶۶_۶۲۱۹ تحت قالب پویش هلال رحمت صورت می‌گیرد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر فارس بیان کرد: داروخانه هلال احمر به جز روزهای اول و ۱۰ و ۱۳ که به صورت کشیک است، در همه روزهای ایام نوروز فعالیت خواهد داشت.

احسان احسانی

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر