menusearch
mamasen.ir

معاون انقلابی دادستان تهران شهادت مامور فراجا را تسلیت گفت

جستجو
سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ | ۲:۳۶:۵۷
۱۴۰۳/۳/۲۱ دوشنبه
(0)
(0)
معاون انقلابی دادستان تهران شهادت مامور فراجا را تسلیت گفت
معاون انقلابی دادستان تهران شهادت مامور فراجا را تسلیت گفت

بسم الله الرحمن الرحیم
*«وَلا تَحسَبَنَّ الَّذینَ قُتِلوا فی سَبیلِ اللَّهِ أَمواتًا ۚ بَل أَحیاءٌ عِندَ رَبِّهِم یُرزَقونَ»*

🔹شهادتِ یکی از بهترین و غیرتمندترین کارکنان انتظامی مرزبانی استان هرمزگان که هنگام مقابله با ناامنی و مبارزه با ارازل و اوباش رقم خورد، موجب تألم و تأسف و اندوه بی پایان همگان شد.

🔹شهید استوار یکم « احسان فرخیانی » یکی از خوشنام‌ترین و نجیب‌ترین کارکنان دریابانی هرمزگان، از خطه دلاورپرور استان کهگیلویه و بویراحمد بود که با این اقدام شجاعانه شعار تا پای جان برای مردم؛ توسط فرزند غیور این سرزمین به واقعیت تبدیل شد و شهید فرخیانی با پوشیدن لباس پرافتخار شهادت این شعار را به زیبایی معنا کرد تا بار دیگر ثابت شود کارکنان زحمتکش نیروی انتظامی برای تأمین آسایش و امنیت مردم، همواره دلاورانه ایثار و مجاهدت و تلاش می‌کنند.

🔹بی تردید شهادت مظلومانه و در عین حال پرافتخار یکی از بهترین کارکنان دریابانی در مقابله با مجرمان در راه خدمتگزاری و خدمت‌رسانی به مردم وفادار و قدرشناس ایران اسلامی آن‌هم در ایام مرخصی، نشان از رشادت، دلسوزی و مسؤلیت‌پذیری وی در راه تأمین امنیت است.

🔹 اینجانب شهادت این شهید سرافراز، افسر شجاع استواریکم «احسان فرخیانی» را به خانواده بزرگوار آن عزیز سفر کرده و همکاران ایشان در مرزبانی استان هرمزگان و پرسنل خدوم فراجا تسلیت عرض نموده و غفران و رحمت واسعه الهی را برای این شهید والامقام و صبر و سلامتی را برای کلیه بازماندگان از درگاه احدیت مسئلت دارم.

محمدرضا سیاهپور معاون‌ دادستان تهران
٢١ خردادماه ١۴٠٣

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

1 نظر